Kiivitaja tee 1-4 -

korteridKiivitaja tee 1-4


Suurus 67.9 m2

Tehnilised lahendused

Energiaklass

A

Küte

Maaküte

Ventilatsioon

Soojustagastusega ventilatsioon

Plaan

Suurus 67.9 m2/ Korrus 1/ Tube 3/ Terrass 30.2 m2/ Parkimiskohti 2*

Väliruumide kujundamisel ja seostel on sarnased põhimõtted teiste majadega. Kõik kortermajad koosnevad mitmest kahekorruselisest viilkatusega mahust, kus üks korter asetseb teise peal. Omavahel nihkes olek võimaldab pakkuda privaatsust rõdul või terrassil viibides ja muuta hoone fassaadi mängulisemaks. Kortermajadesse sisse pääsemiseks on kavandatud puitribidega ja klaaskatusega kaetud välistrepid, mida kasutavad 2. korruse korterite elanikud. Välistreppide all asuvad panipaigad. Hooviala poole avanevale fassaadile on kavandatud suured klaaspinnad, mis pakuvad siseruumi avarust ja valgust. 2. korruse korterite elutubades on kõrge viilkatuse alune lagi, mis võimendab avarust veelgi.

Püüdmaks maksimaalselt päikesevalgust hommikust õhtuni, on esimese korruse korterite mõlemas otsas terrassid ja 2. korruse korterite mõlemas otsas rõdud. Hoonemahtude otstesse, rõdude ja terrasside külgedele on sarnaselt ridaelamutele kavandatud hoone otsakontuuri järgivad ribistused, mis tekitavad sademete kaitseks viilu, varjestavad liigset päikesevalgust ja lisavad privaatsust.

Välisviimistlus on sarnaselt ridaelamutele kaetud vahelduva laiusega valge laudisega ja heleda plekk-katusega. 1. korruse korterite terrassidele on kavandatud astmelised haljastuskastid, mis piiravad nähtavust naabritega.

* Iga korteri juurde kuulub kaks parkimiskohta. Üks parkimiskoht kortermaja ees ja teine koht Äigru tee 8 kinnistul, v.a kaks korterit Kiivitaja tee 1-2 ja Kiivitaja tee 1-4. Neil on mõlemad parkimiskohad oma kinnistul.

Siseviimistlus

Loft

Sisaldub hinnas

Lisainfo +

Klassik

Sisaldub hinnas

Lisainfo +

Nature

Sisaldub hinnas

Lisainfo +

Metro

Sisaldub hinnas

Lisainfo +

Lisavalikud

Siseviimistlus

Nutikodu

Vannituba

Sisekliima

korteridKiivitaja tee 1-4Hind kokku

Broneeri korter

Kasuta kinnisvara broneerimise vormi kui oled kindel, et soovid just sel aadressil ja valitud lisadega kodu. Vormi täimise järel saad automaatselt lepingu ning broneerimistasu maksekorralduse.

Broneeri
Tagasi

Broneeri korter  Registreeri huvi

  Saada oma kontaktandmed huvi registreerimise vormi kaudu, kui sa pole veel kindel, millist kodu omale soovid ning tahad olla Väike Taani arengutega kursis.

  Registreeri
  Tagasi

  Registreeri huvi


   Kodu sisustamine on lihtne ja mugav

   OCCO “võtmed kätte” sisustusteenus võimaldab sul nautida kodusisustamise kõige meeldivamaid pooli ning hoolitseb projekti iga etapi eest – ideest teostuseni. Loome sisustuse terviklahenduse ja aitame leida kõik selle, mis muudab kodu sinu jaoks koduks.

   • Koostöö Eesti parimate sisearhitektidega
   • Enam kui 800 kvaliteetset Euroopa brändi
   • Parimad hinnad otse tootjatelt

   Sisustuse terviklahendus: al 50 000€*
   *Hinna sees: köök, garderoob, mööbel

   Võta ühendust


   www.occo.ee

   Occo

   Vali kodusisustus myOCCO veebipoest

   myOCCO ainulaadsest ja eksklusiivsest veebipoest leiad endale kõik vajaliku iga toa sisustamiseks. Meie valikus on premium brändid ja tippdisainerite tooted, mis garanteerivad parima kvaliteedi ja stiili: La Forma, Hübsch, Dutchbone, Cozy Living, Bolia, FEST ja paljud teised. Loo enda kodust hubane paik, mis peegeldab sinu kordumatut olemust.

   Kõikidele Väike-Taani klientidele on ostud myOCCO sisustusveebis 25% soodsamad.

   Vaata järgi

   Occo